Nie bądź zielony w temacie autyzmu. W kwietniu bądź niebieski!
 W ramach Światowego Dnia Autyzmu wolontariusze z ELEKTRYKA uczestniczyli w wydarzeniu, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Koniczynka” oraz Fundację „Przyjazna Planeta”.

Przedstawiamy Wam niebieskie zdjęcia z dzisiejszego wydarzenia, które odbyło się w MDK Radomsko.
 Pamiętajcie miesiąc świadomości autyzmu trwa:)
-Młodzież z klasy 1f,2f,3f przygotowali plakaty oraz uczeń Igor Bezulski kl IV przygotował plakaty oraz film o Autyźmie. Serdeczne podziękowania za włączenie się w akcję dla prof. E.Hoffman i prof. J.Zatońska.
 -prof.L.Sobczyk plus Rada Rodziców (S. Kurzelewski) w nocy 2 kwietnia 2017r podświetlili szkolny budynek na niebiesko. Elektryk przyłączył się do akcji „Light in up blue”( nagranie filmu na szkolnym fanpage).
 -Młodzież szkolna wraz z opiekunem J.Kurzelewską uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu w MDK Radomsko.