W dniu 24 maja 2019 r podczas Dni Otwartych w Zespole Szkół Elektryczno - Elektronicznych w Radomsku uczniowie przybliżyli ideę działalności szkolnego koła PCK najstarszej polskiej organizacji humanitarnej w Polsce. Odwiedzająca młodzież mogła dowiedzieć się od swoich starszych kolegów o szkolnych akcjach organizowanych corocznie w Elektryku tj. szkoleniach z pierwszej pomocy, zbiórki odzieży, zabawek, o kwestowaniu na poczet podopiecznych PCK, akcji „Gorączka Złota” o akcjach honorowego krwiodawstwa oraz udziałach w konkursach promujących zdrowie.

Młodzież wraz z opiekunkami szkolnego koła PCK chętnie dzieliła się swoimi doświadczeniami z niesienia pomocy innym i zachęcała do zasilania szeregów PCK.

W sobotę 18 marca 2017 roku Radomszczański Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Społecznej Akademii Nauk w obchodził 10-lecie istnienia.
Wolontariusze z ZSE-E w Radomsku wraz z opiekunem uczestniczyli w uroczystości podsumowania dekady działalności Uniwersytetu III wieku.Uroczysta gala odbyła się w Miejski Domu Kultury. Wystąpili RUTW oraz Chór Cantabile.

W dniu 4 października 2016, po raz pierwszy w roku szkolnym 2016/2017 w ZSE-E Radomsko odbyła się akcja krwiodawstwa. O tej samej godzinie, czyli o 11.00 w tym samym miejscu, czyli w sali nr.011, znana nam już bardzo dobrze ekipa stacji krwiodawstwa rozpoczęła pracę. Krew oddało liczne grono uczniów. Wszystkim, którzy uczestniczyli w akcji honorowego krwiodawstwa, tym którzy po raz pierwszy i tym którzy już po raz kolejny podzielili się tym, co mają najcenniejszego, serdecznie dziękujemy. Wszystkich krwiodawców oraz tych, którzy już wkrótce skończą 18 lat zapraszamy w grudniu.
Szkolne Koło Wolontariatu PCK:)